Poznejte Prahu ze všech stran za jediný víkend

Hlavní město České republiky si nejde nezamilovat. Tato metropole je nejen srdcem naší země ale srdcem celé Evropy. I proto se do hlavního města sjíždějí lidé z celého světa. Ať už jste v Praze jen na chvíli, nebo se zde chystáte strávit několik dní, jistě vám přijde vhod pár tipů, jak si pobyt užít na maximum a nenechat si utéct nic z toho štědrého bohatství, které našim očím Praha nabízí. Kromě historických a kulturních památek tu najdete i spoustu míst, kde se musíte jen bavit a nic víc.

O bydlení v Praze je nebývalý zájem. Proč byste měli v metropoli bydlet právě vy?

Hledáte ideální místo pro život? Nejste sami – podobné dilema řeší spousta lidí. Na internetu koluje množství různých výběrů, ve kterých najdete tipy na výjimečná města napříč celým světem. Chcete-li však zůstat v České republice (která mimochodem patří k „top countries to live in“), měli byste zvážit Prahu.

Luxusní historická krása je otevřena i vám

Když se vás někdo zeptá na nejkrásnější či nejznámější český hrad, pravděpodobně i vám prolétne hlavou jako první Karlštejn. Není divu, tento majestát zdobí českou zemi již přes 6 století. Víte o tom, že si na Karlštejně můžete užít třeba romantický víkend ve dvou? Čeká na vás luxus a hýčkání!

Klostermannova rozhledna na Javorníku

Na kraji Šumavy u obce Vacov se nachází malebná vesnička Javorník, která láká turisty na nedaleký vrchol stejnojmenné hory. Nachází se na ní totiž rozhledna Javorník, ze které se vám naskytne pohled na blízké i daleké vrcholy a nížiny.

Lázně – ideální pobyty nejenom pro seniory

[Komerční sdělení] Pokud jsou místa, která dnes vyhledává stále více lidí, potom to jsou oblasti spojené především s lázeňstvím. A to hlavně proto, že zde můžeme najít možnosti potřebného odpočinku, stejně jako zajímavých procedur, které jsou spojeny s léčbou různých problémů.