First Minute a Řecko: Zájezd se vyplatí zakoupit včas

[Komerční sdělení] Časy letních dovolených jsou spojeny s fenoménem Last Minute. Jedná se o způsob nákupu zájezdu na poslední chvíli, díky kterému můžete ušetřit značné částky oproti „klasickému“ nákupu uprostřed sezóny.

Letní zájezdy však mají být ve znamení pohody a odreagování. A málokdo chce dovolenou začínat stresem v podobě vyčkávání, který Last Minute bude ten nejlevnější a zda má ještě smysl čekat, nebo se zájezd rychle vyprodá. Zkuste si vše naplánovat s předstihem a využijte podobných nabídek pro zájemce na druhém konci pořadníku – Využijte výhod First Minute.

First Minute: Bonusy spojené s včasným plánováním

Cestovní kancelář Blue Style právě zahajuje prodej letních zájezdů na rok 2015, slevy až 21 % oproti katalogovým cenám čekají v rámci First Minute na nejrychlejší z vás! Co si pro Vás tedy v CK Blue Style připravili?

Sleva 21 % pro dospělé, parkování na letišti ZDARMA!

Ti z Vás, kteří si objednají zájezd do 15. listopadu 2014, získají slevu 21 % oproti základní ceně. Jistě také oceníte nízké zálohy na rezervaci ve výši pouhých 1000 Kč na osobu. Starosti si již nemusíte dělat s dopravou na letiště, v rámci First Minute máte totiž k danému termínu objednání parkovné kompletně zadarmo a můžete tak klidně přijet vlastním autem. Těšit se můžete i na dárek v hodnotě 300 Kč. Více v přiloženém schématu.

Výhody pro dospělé
Výhody pro dospělé

Cestujete s dětmi?

Pokud cestujete s dětmi, při objednání do 15. 11. s Vámi poletí zdarma společně se spoustou dalších výhod. Kromě toho i na rodiče platí výhodné podmínky v podobě slevy 15 %. Stále získáváte výhodu parkování u letiště zdarma a hodnotný dárek. Schéma slev dle data objednání opět přehledně na obrázku.

Výhody pro cestující s dětmi
Výhody pro cestující s dětmi

Tip na destinaci: Řecký ostrov Kós

Dovolili jsme si pro Vás vybrat destinaci, která patří mezi české nejpopulárnější. Chcete vědět proč?

Proč právě Řecko?

Řecko je díky své geografické poloze, bohaté historii a poměrně vyspělé ekonomice v podstatě ideální destinací pro letní dovolenou. Pouze dovolená v Řecku vám nabídne nenapodobitelnou atmosféru pomalu plynoucího života, který stojí za to si vychutnávat každou vteřinou.

Řecký životní styl vychází už z podstaty místního klimatu. Teploty přesahující 30°C a prakticky nulové srážky jsou zde v létě na denním pořádku. V kombinaci s panákem ouza se to pak relaxuje jedna báseň. :)

Kromě toho se zde střetává klasická řecká, orientální a nemalým podílem i italská kuchyně. Netřeba mluvit o tisícileté historii s vyspělou starověkou civilizací, která po sobě zanechala mnoho staveb, jež přežívají až do dnešních dob. K tomu všemu se jedná o zemi civilizovanou, ve které se nemusíte bát ani potmě bloudit po spletitých uličkách a tradičních tavernách. Řecko je zkrátka (vinou krize tak trochu neprávem opovrhovaným) muzeem plným pohody a stojí za to se o tom přesvědčit.

Jaké krásy ostrov Kós turistům nabízí?

Kós patří k jižněji a zároveň nejvýchodněji položeným řeckým ostrovům. Je specifický velmi malým množstvím srážek a vyšší větrností. Dominuje pak možnostmi, které turistům nabízí.

Panorama Kos 8
Přístav ve městě Kós

Je velmi vhodné půjčit si na ostrově alespoň na jeden den automobil a prozkoumat tak hlavní město Kós, ve kterém se nachází mimo krásný přístav také tisíce let starý Hippokratům platan. Jen 4 km daleko od města se nachází rozsáhlý cca 2300 let starý léčebný chrám Asklépion. Jeho návštěvou vás řecký Kós na chvíli doslova přenese do dob bájných Řeků a Římanů.

Opomenout nesmíme ani typické řecké vesničky a různé menší památky rozseté napříč celým ostrovem. Někoho pak možná bude lákat návštěva některé z odlehlých pláží, nebo pláž s termálními zdroji, která je obklopena lávovými skalisky.

Posledním doporučením z naší strany pak bude zakoupení jednodenního výletu do tureckého Bodrumu. Kdo se bojí cestovat do muslimských zemí, zjistí, jak moc je Turecko odlišné a v podstatě evropské. A kdo ví, třeba v roce 2016 bude právě Turecko vaší další First Minute destinací.

Nedaleký turecký Bodrum Nedaleký turecký Bodrum

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář