Kudy na Kapverdy? Přes TravelPortal.cz!

[Komerční sdělení] Kapverdy jsou malý ostrovní stát, který doslova vyzývá k nezapomenutelné exotické dovolené. Většina z nás však, přiznejme si, ani neví, kde leží. Pojďme to změnit. Jakými „nej“ se mohou Kapverdy pochlubit a jak si sem objednat zájezd, si povíme v dnešním článku.

Od hladomorů k vyspělosti

Z původně neobydleného souostroví se historickým vývojem, který pamatuje kolonizování Portugalskem, období hladomorů, obchodování s otroky a převraty, stal poměrně svobodný stát se stabilní vládou, značnou mírou svobody pohybu a obchodu a ráj pro turisty. Že se jedná o místo v rámci Afriky (kde se souostroví nachází) nadprůměrně stabilní, dokazuje největší příjem hospodářské pomoci na obyvatele na kontinentu. Ostatní státy zkrátka ví, že zde se s pomocí nakládá rozumně a bezpečně, stejně jako s turisty.
Praia aerial

Romantika i dobrodružství pro každého

Pod pojmem „vyspělost“ si však v případě Kapverd nepředstavujte rozsáhlé hotelové komplexy, železobetonová města a umělé pláže. Ostrovní stát Kapverdy se začal rozvíjet až během 90. let a stále si tak drží charakter velice klidné destinace, která na vás dýchne nezapomenutelným dojmem. Čas zde plyne pomaleji, lidé se usmívají, jsou přátelští, a atmosféra je zkrátka rodinná.

V kombinaci s čistými písečnými plážemi, které jsou dokonalou ukázkou romantiky, se tak destinace stane rájem pro dovolenou u moře.

Pokud však patříte k té skupině turistů, která zkrátka nevydrží týden ležet na lehátku, i pro vás jsou Kapverdy plné příležitostí. Rozhodně se nejedná o destinaci, ve které musíte být nutně zavřeni v jednom all inclusive hotelu. Svoboda pohybu a bezpečí dovoluje výlety do vnitrozemských hor a nedotčené přírody, ale i barů, kaváren a restaurací.

Morna group

Ceny jsou dostupné i pro Čechy

Ceny jídla i ubytování nejsou nijak horentní. Nemůžete očekávat žádné top luxusní služby, právě na tento fakt ale v současné době destinace láká. Nejvíce si z vašeho rozpočtu ukousne letenka.

Klimatické podmínky

Na Kapverdách je po celý rok poměrně stabilní denní teplota kolem 25°C, je to dáno polohou blízkou rovníku. V létě tak teploty atakují 30°C a mimo sezónu rtuť neklesá pod hodnotu 20 stupňů. A nemusíte se bát, že by vám dovolenou překazily vytrvalé deště.

Vila Nova Sintra

Zakupte zájezd přes TravelPortal.cz a ušetřete

Sezóna na Kapverdách trvá až do listopadu, zakupte si zájezd na Kapverdy na Last Minute a ušetřete až 38 %! Na TravelPortálu naleznete širokou nabídku zájezdů do hotelů koncipovaných jako All inclusive, tak do ubytování pouze se snídaní, kdy si můžete vychutnat stravu v místních ulicích.

Kapverdy jsou ideální destinací pro podzimní dovolenou za skvělou cenu!

Proč nakoupit na TravelPortal?

TravelPortal slouží jako porovnávač zájezdů, můžete si tak vybrat dovolenou za nejlepší cenu, v ideálním hotelu a v potřebném termínu od mnoha českých cestovních kanceláří.

Kromě exotických dovolených můžete filtrovat wellness pobyty, sportovní zájezdy a další. To vše v navoleném termínu, destinaci, dle typu stravování a požadované ceny. Je jen na vás, jaké máte požadavky, nabídka se přizpůsobuje vám!

Následné výsledky můžete přidávat do porovnávače a srovnat tak různé zájezdy pro definitivní rozhodnutí. Nabídky jsou generovány od prověřených českých cestovních kanceláří, u kterých je zaručena jistota 100% služeb.

Zbývá už jen zaplatit on-line a odletět třeba zítra ráno. :)

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář