Zimní očista těla

Cítíte se v zimní období vyčerpaní z nedostatku slunečních paprsků a z nedostatku pohybu na čerstvém vzduchu? Dýcháte dennodenně toxické plyny z výfuků osobních i nákladních automobilů, trpíte inverzním počasím a chtěli byste svůj organismus nechat od těchto škodlivých a zdraví neprospěšných látek očistit? Díky zdravé výživě Praha se můžete již po pár dnech cítit mnohem lépe. Při dodržování zásad zdravého stolování nemusíte trpět hlady, stačí jen zajistit tělu kvalitní potraviny, které obsahují zdraví prospěšné antioxidanty, a svůj jídelníček sestavit vyváženě a smysluplně.

Zimní očista těla

Mnozí se mylně domnívají, že navýšení příjmu ovoce a zeleniny stačí k tomu, aby váš metabolismus začal fungovat správně a aby se vaše tělo začalo cítit lépe. Ovoce a zelenina je ve správném jídelníčku nezbytná, ale není to jediný krok ke zlepšení zažívání a tělesného zdraví. Je také zapotřebí omezit nezdravé tuky, snížit počet šálků kávy denně. Energii vám místo ní může dodat šálek kvalitního zeleného čaje. Velmi často se také podceňuje příjem tekutin, který je také nezbytný pro správné fungování metabolismu a obecně pro zdraví. A pokud snížíte množství slazených nápojů, jste na správné cestě k očistě celého organismu.

Třešničkou na dortu pak může být například ajurvédská masáž, díky jejímž blahodárným účinkům můžete z těla dostat také spoustu škodlivých látek a očistit unavený organismus od veškeré špatné energie. Díky kvalitním bylinným olejům, které se při masáži používají, se budete po celé proceduře cítit jako znovuzrození. Na stránkách www.cordeus.cz/sluzby/leceni-tela-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/můžete objevit nejen tento typ masáže, ale také další cenné rady, jak pečovat nejen o vaši fyzickou stránku, ale také o duši. Každý z nás by si měl čas od času dopřát pár chvil, které věnuje jen sám sobě. A zimní období je takovým krokům obzvlášť nakloněno.

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář