Prodloužený víkend v ubytování Jeseníky

[Komerční sdělení] Konec září nabízí v podobě prodlouženého víkendu možnost k vyjetí si na výlet mimo domov. Na tyto chvíle se obvykle těší nejen děti, ale také dospělí, neboť si tak mohou v příjemném prostředí odpočinout od každodenních pracovních starostí a strávit čas se svými nejbližšími. Koncem září začíná také příroda oblékat její barevný podzimní šat a bylo by proto hříchem tento krásný čas strávit doma. Svátek sv. Václava, patrona českých zemí, můžete strávit v malebné přírodě moravských Jeseníků, které každoročně vybízí turisty k návštěvě.

Ubytování Jeseníky

Příjemné ubytování můžete najít prostřednictvím levného ubytování Šumperk. Tento internetový portál Vám pomůže najít ubytování v Šumperku za výhodné ceny. Jedním z takových ubytování Jeseníky se může stát například příjemný pobyt ve Starém Městě v ubytování Pod Sněžníkem nebo apartmánu Červenohorské sedlo. K našim typům na ubytování patří také apartmány ve Velkých Losinách, kde Vás noc pro jednu osobu vyjde na příjemných 325 Kč. Na této webové adrese ubytovani.kamsi.cz/sumperk/ si pak sami můžete vybrat ubytování, které Vám bude nejlépe vyhovovat.

S Vašimi ratolestmi můžete podniknout výlet na nejvyšší vrchol moravských hor, kterým je Praděd. Na vrchol této hory se dostanete s kočárkem pohodlně po asfaltové cestě. Chcete-li si užít krásnou přírodu, pak se nahoru vydejte po žluté turistické značce stezkou Vodopády Bílé Opavy. Nádherná scenérie divoké řeky Vás přímo učaruje. Odměnou této náročnější trasy Vám bude televizní vysílač s rozhlednou na vrcholu hory Praděd. Za dobrého počasí můžete z Pradědu vidět Sněžku, Lysou horu i Radhošť. Jeseníky nabízí také v případě nepříznivého počasí spoustu typů na výlety.

Nedaleko městečka Lipové – Lázně se nachází jeskyně na Pomezí. Nedaleko města Šumperk můžete navštívit menší město Velké Losiny, které lákají k návštěvě místního zámku i ruční papírny. Využijte konec září k malé rodinné dovolené.

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář