Španělská vína prvotřídní kvality

[Komerční sdělení] Rádi byste sortiment Vašeho nabízeného zboží v restauraci obohatili o kvalitní vína? Nechejte se inspirovat firmou BMC Brno a objednejte si od ní španělská vína. Vína ze Španělska patří mezi nejlahodnější vína na světě. Přitom Španělsko je předním producentem vín. U společnosti BMC Brno najdete vína prvotřídní kvality s mnohaletou tradicí. Společnost BMC Brno disponuje španělskými víny z nejvýznamnějších vinařských oblastí a sklepů. Díky své zeměpisné poloze Španělsko nabízí zejména lahodná červená vína. Je pro ně charakteristická, jak výjimečná chuť, tak okouzlující barva.

V neposlední řadě Vás španělská vína nadchnou svou vůní. Zejména vína z oblastí Rioja nebo Ribera del Duero patří k nejlepším a nejvyhledávanějším vínům na světě. Vína z těchto oblastí jsou vysoce oceňované. Mezi nejpěstovanější španělské odrůdy náleží červená vína značky Tempranillo, Syrah i Merlot. Nejen červená vína, ale také bílá vína nachází velkou oblibu. Velmi spokojeni budete také se španělskými potravinami. Španělskou vyrábí také jedinečná sladká vína nebo šumivá vína typu CAVA. Pochutnat si můžete také na sangrii, která se rovněž ve Španělsku v hojném množství vyrábí. Španělská vína podle vlastního vkusu si můžete vybírat na této webové adresewww.bmcbrno.cz.

Mezi prvotřídní španělská vína patří také vína z oblasti Valencie. Ochutnat můžete například víno Murviedro Crianza ročník 2009. Jedná se o červené suché víno rubínové barvy, které Vás překvapí příjemnou vůní vyzrálého ovoce. Doporučená teplota podávání je 16 – 18 °C. Víno je vhodné k archivaci. Mezi sladká bílá španělská vína patří Estrella 10, které získalo v roce 2008 stříbrnou medaili Štika fórum a v roce 2007 stříbrnou medaili Víno Revue Prague Trophy.

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář