Proč se vyplatí cestovat s CK?

[Komerční sdělení] Je stále velmi mnoho lidí, kteří na dovolenou vyrážejí na vlastní pěst. Důvody tohoto jednání mohou být různé. Především je hlavním důvodem to, že se cestovatelé nechtějí nijak vázat a omezovat. Přesto má jízda s CK celou řadu výhod. A proto se na několik hlavních podíváme. Začneme jedním oblíbeným příkladem. Dovolenkujte v Chorvatsku přes CK Globtour a budete mít jistotu hlavně kvalitního ubytování. Tím se dostáváme k oné první výhodě, kdy si bez problémů zajistíme ubytování v pohodlí domova. Nemusíme se tak bát toho, že bychom na místě již nepořídili. Navíc i u zájezdů přes CK můžeme volit také vlastní dopravu.

Cestování s CK

Zájezdy mohou být levné

Je pravdou, že ceníkové ceny u mnohých cestovek jsou poměrně vysoké. I to může být důvod, proč lidé raději jezdí na vlastní pěst. Ne vždy to ale platí. Příkladem může být levné last minute Bulharsko. Na tomto zájezdu je velmi dobře vidět, jak ceny s blížícím se termínem odjezdu klesají. Rázem je tak nejlevnější možností právě zájezd s CK. A neplatí to jenom o Bulharsku, jelikož je i řada dalších prestižních destinací, kde mohou ceny klesat i o desítky procent – třeba až na polovinu. Mezi takové patří:

  • Řecko
  • Egypt
  • Turecko

U CK je jistota komfortu a pomoci

Vyrazíme-li na dovolenou sami, jsme odkázáni jenom na nás samotné. U cestovní kanceláře je to však jinak. Ta má k dispozici své delegáty, které nám přímo na místě podají pomocnou ruku. Stejně tak nás seznámí se vším důležitým, co bychom měli znát. A tak se v tomto směru není třeba před cestou připravovat vůbec na nic. Stačí myslet jenom na to, co si zabalíte a vezmete s sebou. A chcete-li vypadat zajímavě, kupte si originální trička a přibalte je ke svému standardnímu oblečení. Proč? Jelikož v nich budete nejenom vypadat skvěle, ale také s nimi na každém kroku rozhodně zaujmete. A to je i vaším cílem, nebo snad ne?

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář