Jak ušetřit při koupi vaší dovolené?


[Komerční sdělení] Ještě nemáte vybranou dovolenou a stále hledáte aktuální možnosti toho, kam vyrazit? Pokud ano, pamatujte, že ani vaše dovolená nemusí být drahá. Pouze je třeba vědět, jaké zájezdy a jak nakupovat. Začneme určitě dobou samotné koupě. V tomto směru využijte last minute, díky kterým může cena klesnout i o desítky procent. Pouze je třeba počítat s tím, že termín zájezdu bude už za několik dní. Opakem této možnosti je zájezd first minute. Tedy takový, kdy ho nakoupíte se velkým předstihem. Máme-li být konkrétní, tak třeba i několik měsíců před tím, než je přesný termín odjezdu.

Levná dovolená

Vyrazte také do levnějších zemí

Pokud nemáte peníze na vyhazování a chcete pořídit dovolenou opravdu levně, volte i země, které jsou s nízkými cenami spjaté. Přesto vás zde nezklame jak kvalita hotelu, tak i nabízené služby, strava, nebo zajímavost celého letoviska. Chcete-li tip na jednu možnost, je exkluzivní dovolená v Turecku volbou, která zaručeně nezklame nikoho. A pokud je v této zemi letovisko, které patří mezi nejvyhledávanější, je to určitě Alanya. A to především pro dominantní hrad, nebo krásnou Kleopatřinu pláž. Ta se stala symbolem celého tohoto místa. Jsou ale i jiné země, kde se dá dobře ušetřit. Příkladem může být:

  • Tunisko
  • Bulharsko
  • Itálie
  • Chorvatsko

Nezapomeňte na suvenýry

S cenou dovolené ale souvisí i ceny, které jsou na místě. Každá ze zmíněných zemí vám umožní řadu věcí skutečně levně nakoupit. A to hlavně oblečení, různé pochutiny, nebo třeba suvenýry. Ty jsou ideální jako památka na vaši cestu. A pokud mluvíme o suvenýrech, vyberte si originální dárky i online. Ty se hodí pro každého, kdo chce obdarovat někoho ze svých blízkých. A to třeba v rámci jeho narozenin, svátku, nebo jiné důležité životní události, která ho může čekat. I zde máte z čeho vybírat, a to za ceny, které vás rozhodně také nezklamou.

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář