Jak ušetřit za dovolenou? Zkuste cashback


Na dovolenou většina z nás šetří dlouhé měsíce, někdy i roky. Měli bychom se proto chovat zodpovědně a snažit se hledat způsoby, jak vybrat dovolenou podle našich představ za nejlepší cenu. Jednou z novějších možností, jak ušetřit, je systém cashback.

Plná peněženka náhled
Cashback portál PlnáPeněženka.cz

 

Princip systému cashback

Co si tedy pod slovem cashback představit? Jedná se o metodu slevy z nákupu, kdy získáváte zpět peníze z provedených nákupů. Pokud například za dovolenou utratíte 20 000 Kč, při cashback odměně 4,5 % získáváte zpět 900 Kč.

Cashback je obvykle přiznán i v případě, že je již dané zboží zlevněno. Do systému jsou zapojeny dokonce i slevové portály!

Postup je tedy obecně následující: Přes vybraný cashback portál se odkážete na web partnerského obchodu. Zde provedete objednávku a uhradíte ji v plné výši. Odměna se vám následně přičte ve vašem cashback portálu, kam je informace o nákupu přeposlána. Odměny se sčítají ze všech partnerských obchodů a vybírají hromadně. Je-li objednávka vytvořena výše zmíněným postupem, není potřeba mít obavy o připsání peněz zpět na účet, systém je spolehlivý.

Vyzkoušejte českou službu PlnáPeněženka

Mezi přední české cashback portály patří PlnáPeněženka.cz. Aktuálně zde můžete vybírat u 26 partnerů nabízejících zboží a služby spojené s cestováním s odměnami až 15 %. Nejčastěji se však budete pohybovat v rozmezí 1 – 5 %.

Celý web portálu je velmi přehledný, nabízí jednoduchou registraci se vstupním bonusem 50 Kč, během několika vteřin můžete nakupova. Výplata je možná od 100 Kč, v případě dovolených tedy není velký problém limit překročit.

Vybírat můžete z desítek obchodů věnujících se nejen cestování, ale i prodávajících elektro, potřeby pro domácnost, drogerii, pojištění, sportovní potřeby, či potraviny. Výběr je skutečně široký a naleznete zde většinu hlavních hráčů na trhu.

Zajímavou možností je provize ze zaregistrovaných přítel. Za jednoho registrovaného uživatele získáváte 200 Kč, přičemž vydělat si můžete až 2000 Kč.

S Booking.com nyní 4,5 % z nákupu zpět

Pokud si rádi organizujete dovolenou bez cestovní kanceláře, jistě je vám dobře známa služba pro rezervování ubytování Booking.com. Také ona je zapojena do systému cashback v rámci PlnáPeněženka.cz.

Při nákupu ubytování tak získáváte nehledě na slevy poskytované hotelem, či službou Booking.com dalších 4,5 % zpět. Jak již bylo vypočteno výše, v případě dovolených se může jednat o velice zajímavé částky v řádech stokorun. Odměny mírně klesají při objednání během hlavní sezóny, kdy prodejce nemá potřebu vyplácet vysoké částky. Nejvýhodněji proto vychází nákup s dostatečným předstihem.

Klikněte na následující odkaz pro více informací o cashbacku na Booking.com.

Podporovaných služeb je mnohem více

Nemusíte se omezovat pouze na cashback za ubytování. Kupte si celý zájezd s cashbackem na Invia.cz, či rezervujte hotel na Hotely.cz. Zapojena je i cestovní kancelář Alexandria, CestovatelskýObchod.cz a mnoho dalších.

Mimo oblast cestování zmiňme služby DámeJídlo.cz, e-shop MALL.cz, banku ČSOB nebo pojišťovnu Allianz. Prozkoumejte nabídku osobně a využijte peněz z cashbacku již pro letošní dovolenou!

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář