Za výdělkem za oceán a poté na cestu kolem světa

Spojte dovolenou s výdělkem, procestujte celý svět a vraťte se domu s ještě více penězi, než s kolika jste odlétali. Jak na to? V našem dnešním článku naleznete všechny potřebné informace, kde zakoupit letenky, jak si vydělat a podobně.

Po výdělku si v USA zakoupíte letenky gigantických American Airlines, se kterou se dá vycestovat do destinací po celých Státech i do zbytku světa a můžete zažít neopakovatelný výlet.

Studentské práce jsou v USA dostupné

Pro české univerzitní studenty je velmi dostupná možnost letní brigády v USA. Nabídka je otevřena všem studentům, kteří projdou speciálním výcvikem. Typickou náplní práce je pak funkce plavčíka u moře či bazénu. Práce je pojata formou Work and Travel, a tak za vydělané peníze následně vyrazíte na cestu kolem Spojených států.

Dalšími alternativami jsou práce jako au-pair, výuka jazyků a podobně. Stačí jen prohledat konkrétní nabídky.

Vyrazte jako turista a „bojujte“

Protože je Amerika zemí neomezených možností, můžete sem vycestovat na turistická víza a zkusit své štěstí. Přestože tato možnost není oficiálně legální, ve velkých městech se tvoří komunity takzvaných „ilegálů“, kteří zde pracují na černo bez pracovního povolení a často i s propadlými turistickými vízy, na to však velký pozor.

Turistické vízum využijte k nalezení opravdového zaměstnání, které by pro vás následně znamenalo naději na získání pracovních víz a možnost dlouhodobého pobytu na území USA, nebo můžete začít podnikat, čemuž je Amerika ještě otevřenější. Zakupte si levné letenky Turkish Airlines, které nabízí lety z Evropy do USA, a odstartujte svůj americký sen.

Roztočte to v kasinu

Nechce se vám pracovat a jste dítě štěstěny? Pak právě pro vás jsou v USA města Las Vegas a Atlantic City. Jedná se o dva ráje hazardu, kde se z chudáků stávají milionáři a z milionářů chudáci. :) Proto určitě zkuste štěstí v kasině. I to je jedna z možností, jak vyrazit na dovolenou, procestovat svět a přitom se díky jednomu šťastnému tahu vrátit s více penězi, než s kolika jste původně odlétali.

las-vegas-nahledovy

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář