Udržujte se v kondici i na cestách s fitness náramkem od Expobank CZ!

Fitness náramky jsou šikovným pomocníkem, stejně jako běžný účet NEO od Expobank CZ, české banky s více než 29letou tradicí na trhu. Ať už se chystáte objevovat krásy Česka nebo plánujete cestu do zahraničí, nemusíte se bát, že vám bankovní poplatky zvýší tep. Pod kontrolou jej budete mít díky chytrému náramku a skutečnosti, že s platební kartou Mastercard k běžnému účtu NEO zdarma a bez podmínek vybíráte hotovost z jakéhokoliv bankomatu kterékoliv banky v celé České republice i kdekoliv jinde po světě.

Založte si NEO účet snadno a rychle

Zřízení šikovného NEO účtu zabere jen pár minut a budete k tomu potřebovat pouze dva doklady totožnosti. Vyhnete se návštěvě kamenné pobočky, protože založení běžného účtu u Expobank CZ zvládnete on-line z pohodlí domova či na cestách. NEO účet nabízí vedle bezplatných výběrů z bankomatů všech bank také férovou úrokovou sazbu pro zhodnocení vašeho zůstatku a další výhody, jako je například možnost investování do zlata a stříbra přímo z internetového bankovnictví.

Vyrazte na cesty nejen s debetní kartou od Expobank CZ s výběry z bankomatů doma i v zahraničí zdarma, ale také s fitness náramkem, díky kterému zůstanete v kondici! Vyhrát jej můžete, když správně zodpovíte následující soutěžní otázku:

Kolik stojí vedení běžného účtu NEO od Expobank CZ?

Nápovědu a více informací najdete na www.expobank.cz

Soutěž trvá od 28. srpna do 11 září. Srpna 2020 (23.59 hod.). Cenu - fitness náramek v hodnotě 1000 Kč - věnuje Expobank CZ, vyhrává ji autor 75. správné odpovědi. Výherce kontaktujeme e-mailem a následně zveřejníme v aktualizovaném článku soutěže. V případě, že se nepodaří výherce do 5 pracovních dnů kontaktovat, cenu získává následující v pořadí. Z jedné IP adresy je možno odeslat maximálně 3 odpovědi.


Osobní údaje budou použity pouze pro potřebu soutěže.

 

 

 
Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.
Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář