Objevte místa Prahy, kde se prolíná turismus, bydlení i práce

Chystáte se na pobyt v Praze a potřebujete vhodně zkombinovat pracovní povinnosti s turistickými radostmi? Ubytujte se v unikátní části Prahy se skvělou kombinací dopravní dostupnosti a blízkostí historického centra města v hotelu, který nabízí dokonalé podmínky k pracovním povinnostem.

Hotel Botanique

Autobusem až do centra ze všech koutů republiky i Evropy

Botanique Hotel, hotel v Praze na Florenci, leží jen kousek od Ústředního autobusového nádraží Florenc, na které se sjíždí většina hlavních linek nejen z České republiky, ale i všechny hlavní mezinárodní linky mířící do Prahy z ostatních evropských měst. Florenc se navíc nachází na unikátním pomezí rezidenčního Žižkova, kancelářského Karlína a turistických čtvrtí v jádru Prahy. Ve spojení se skvělým napojením na městskou hromadnou dopravu (na Florenci naleznete kromě zmíněných mimoměstských linek také velmi kvalitní vnitropražské autobusové spojení, několik linek tramvají a přestupní stanice dvou linek metra) je Botanique Hotel pravděpodobně jedním z nejlépe položených hotelů ve městě.

Po práci na nákupy kolem památek

Hotel Botanique

Pokud hledáte kvalitní konferenční prostory v Praze, hotel Botanique by neměl uniknout vaší pozornosti. Hotel nabízí čtyři velikosti konferenčních místností od těch nejmenších pro konference čítající jednotky zúčastněných až po velké události se stovkami hostů. Spolehnout se můžete na kvalitní internetové připojení, promítací plátna a hotelový catering. Konference může v neformálním duchu pokračovat v hotelovém baru nebo se můžete vydat na nákupy do přilehlé ulice Na Poříčí. Ta u luxusního nákupního centra Palladium na náměstí Republiky navazuje na ikonickou nákupní ulici Na Příkopě, kudy se dostanete až na Václavské náměstí poseté mnoha dalšími příležitostmi pro nákupy v centru města.

Celou trasu lemuje řada památek. Minout byste neměli Obecní dům a Prašnou bránu, bývalé kasárny dnes připomíná alespoň čelní obvodová zeď Palladia, směrem nahoru po Václavském náměstí dorazíte až k pomníku sv. Václava, jednoho z vůbec nejvýznamnějších míst České republiky. Jen přes ulici se pak nachází Národní muzeum.

Potřebujete hotel, který nabízí všechny zmíněné možnosti? Rezervujte si konferenční hotel v Praze ještě dnes.

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář