Poznejte Prahu ze všech stran za jediný víkend

Hlavní město České republiky si nejde nezamilovat. Tato metropole je nejen srdcem naší země ale srdcem celé Evropy. I proto se do hlavního města sjíždějí lidé z celého světa. Ať už jste v Praze jen na chvíli, nebo se zde chystáte strávit několik dní, jistě vám přijde vhod pár tipů, jak si pobyt užít na maximum a nenechat si utéct nic z toho štědrého bohatství, které našim očím Praha nabízí. Kromě historických a kulturních památek tu najdete i spoustu míst, kde se musíte jen bavit a nic víc.

V blízkosti Vyšehradu najdete pestrý program na celý den

Velkou historickou hodnotu mají Vyšehrad a Pražský hrad. Obě místa vyzařují zvláštní kouzlo, které návštěvníky nutí se sem pravidelně vracet. Pro odpočinek si můžete vybrat z množství kaváren, vináren nebo pražských pivních zahrádek, kde během letních měsíců najdete ideální zdroj pro utišení žízně. Často jsou tu i poměrně levné ceny za nápoje.

Hotel Belvedere Prague

V místním parku najdete také prostor pro piknik na dece v trávě nebo k posezení na lavičce. Až se nasytíte místní romantiky, měli byste si zajistit komfortně vybavený hotel v Praze za rozumnou cenu.

Karlův most je základnou pro mnoho umělců

Další dominantou hlavního města je Karlův most, který opět neslouží jen jako historická památka, ale najdete na něm mnoho nezávislých umělců, kteří se zabývají kresbou, malbou nebo výrobou uměleckých předmětů. Samozřejmě si většinu z představeného zboží můžete zakoupit i domů na památku. Zde vás pod mostem možná překvapí základna pražských gondoliérů, kteří vás za menší poplatek povozí po řece.

Karlův most

Atrakcí je i v tak historickém okolí dostatek a na nudu si určitě stěžovat nebudete. Hotel v centru Prahy pak zajistí, že ani do vašeho pokoje vám cesta dlouho nepotrvá.

Klidný hotel v Praze vám zajistí soukromí i komfort

Místní hotel Belvedere je v blízkosti centra a nedaleko je také zastávka metra, která zajišťuje téměř neohraničenou svobodu pohybu. Nemusíte se bát ani vysoké ceny, protože tento hotel se drží příjemně při zemi. Za komfort, ve kterém vás hotel ubytuje, je to velmi příjemná částka. V hotelu je také možné uspořádat konference s cateringem. Pokud budete v roli organizátora a budete mít na konferenci řeč, bude se vám hodit tento článek.

 

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář