Pošlete svůj balík do světa

Poslat balík do zahraničí není díky rozvinuté mezinárodní spedici téměř žádný problém. Základem je avšak správná volba zprostředkovatele přepravních služeb, který se dokáže postarat o to, že Váš balík bude bezpečně doručen z místa vyzvednutí až do cílové destinace. Společnost Emons má mnohaleté zkušenosti, a díky spolupráci se spoustou přepravců mezinárodního charakteru dokáže doručovat takřka do všech zemí světa.

Více způsobů, jak jej dopravit

Samozřejmě, že neexistuje pouze jeden jediný univerzální postup, jak doručit balík do cíle. Vždy je to individuální, záleží to na požadavcích Vás, tedy klienta. Každý balík je unikát, o který se Emons postará. Jakými způsoby je tedy možné nechat danou zásilku zaslat?

  • Silniční přeprava – Pokud je potřeba balík doručit do nějaké evropské destinace, tak je silniční přeprava mnohdy tím nejlepším rozhodnutím. Je to poměrně rychlé a také cenově přijatelné, a právě proto se silniční přeprava řadí k těm nejvýhodnějším a nejvyužívanějším.
  • Námořní přeprava – Tento typ přepravy se dokonale hodí tehdy, pokud Váš balík bude muset putovat za moře nebo dokonce za oceán. Emons spolupracuje se všemi významnými přístavy, tudíž není přeprava vůbec žádným problémem. Cena je taktéž velice příznivá.

kontejnery

  • Letecká přeprava – Nejdražší, avšak bezesporu nejlepší a nejrychlejší způsob přepravy Vašich balíků. Pokud požadujete expresní dodání, tak je jisté, že právě tento typ přepravy splní to, co požadujete. Cena je avšak v porovnání s námořní, pomalejší přepravou, výrazně vyšší.

 

V mnoha případech je nutné použít kombinaci více druhů přeprav. Vše tedy musí být dokonale naplánované, logistika musí být zkrátka zvládnutá na jedničku. Na koho jiného se tedy obrátit, než na odborníky z Emons, kteří dokážou dokonale naplánovat a zrealizovat cestu Vašeho balíku?

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář