Luxusní historická krása je otevřena i vám

Když se vás někdo zeptá na nejkrásnější či nejznámější český hrad, pravděpodobně i vám prolétne hlavou jako první Karlštejn. Není divu, tento majestát zdobí českou zemi již přes 6 století. Víte o tom, že si na Karlštejně můžete užít třeba romantický víkend ve dvou? Čeká na vás luxus a hýčkání!

Hotel Karlštejn otevírá své brány

Českým památkářům by asi hrůzou vypadaly všechny vlasy, kdyby měli dovolit, aby se na nejznámější český hrad začalo jezdit na dovolenou. Naštěstí to ale vyřešit jde. S krásným nápadem přišel hotel Karlštejn, který nabízí ubytování v blízkosti hradu, takže o atmosféru dob dávno minulých rozhodně nepřijdete. Hotel se nachází v blízkosti jezu na Berounce a z místa se naskýtá okouzlující pohled do širokého okolí. K hradu je to několik minut pěší chůze.

1000mistsveta-cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

Luxusní nabídka s notnou dávkou romantiky

Ubytování blízko Karlštejna vás nadchne. Pokoje jsou luxusně vybaveny a nabízí maximální pohodlí. Stylově dokonalé jsou pokoje The Best Room Her a The Best Room His. Jsou zařízeny novým nábytkem v designové úpravě starých časů. Přímo na pokoji se nachází volně stojící prostorná vana, ve které si můžete užívat blahodárnou koupel. Na pokoji vám bude k dispozici Nespresso kávovar. Hotel nabízí i další krásné pokoje, k dispozici je i pokoj třílůžkový. Na všech je k dispozici wi-fi internetové připojení. Kromě běžného ubytování připravil hotel i pobytové balíčky. Jsou to romantický a relaxační balíček, díky nimž si užijete nezapomenutelné chvíle ve dvou.

1000mistsveta-cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Rozmanité aktivity

Vyrazíte-li na odpočinkový víkend, můžete ho celý strávit v hotelu, nebo se vydat za rozmanitými aktivitami do okolí. Krásná je procházka na hrad (více o jeho historii najdete zde), využít lze i některou z cyklistických tras. Přímo u hotelu se nachází 27 jamkové golfové hřiště Karlštejn. Po náročném dni doporučujeme zajít do restaurace hotelu Karlštejn, ve které si můžete například vychutnat znamenité rybí speciality.

 

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář