Jak na levné letenky? Odhalení celého tajemství

Nákup letenek je tak trochu alchymie. Pokud chcete získat letenky za opravdu skvělou cenu, je potřeba věnovat nákupu spoustu času a úsilí. Dnes se s vámi podělíme o rady a triky, díky kterým získáte letenky mnohem rychleji a hlavně výhodněji.

Pohled z letadla - jak na levné letenky

Chystáte se na dovolenou do exotiky? Láká vás prodloužený víkend v Londýně? První krok k vaší vysněné dovolené představuje koupě letenek.

Jak se ale v nabídce desítek leteckých společností vyznat a kdy je nejlepší čas na koupi letenek?

Využijte srovnávače cen letenek

Základem úspěchu je detailní zmapování nabídky. S tím vám pomohou nejrůznější vyhledávače letenek, jako je například Kiwi.com. Stačí pouze zadat datum, místo odletu a vaší destinaci. O zbytek práce se postará Kiwi.

Kiwi.com ve svém vyhledávání zohledňuje i ostatní blízká letiště a související termíny, takže vám automaticky doporučí výhodnější nabídky.

Sledujte akce leteckých společností

Akční nabídky leteckých společností zlevňují letenky až na dřeň. Bohužel zájem o levné letenky je často tak velký, že za pár hodin už je po všem. Vyplatí se proto sledovat webové stránky nebo sociální sítě leteckých společností.

TIP: Letecké společnosti také pro vybrané zákazníky tajně nabízí celou řadu slevových kódů. Tipli si ale myslí, že by nárok na slevu měli mít všichni, proto vám přináší všechny slevové kupóny leteckých společností na jednom místě.

Nechte se za nákup letenek odměnit

Věděli jste, že můžete získat část peněz zpět z ceny letenky? Celé kouzlo se nazývá cashback a dopřát si ho mohou členové nákupního klubu Tipli.

Jak cashback funguje?

Internetové obchody jsou ochotné zaplatit Tipli provizi za získaného zákazníka. Tipli si ale na rozdíl od ostatních portálů provizi nenechává a většinu pošle zpět vám. Díky tomu se opět setkáte s penězi, o které byste jinak přišli.

Jak funguje cashback s tipli

Nejvýhodnější dovolená? Jedině s Tipli

Hledáte dovolenou doslova za pár kaček? Díky nabídce lowcost dopravců a odměn za nákup od Tipli se vám to může splnit. Přesvědčte se sami.

Letenky od španělské letecké společnosti Vueling z Prahy do Barcelony vás vyjdou již na necelých 1 200 Kč. Z toho vám ale Tipli vrátí 50 Kč. To ale není vše. S Tipli získáte odměnu i za rezervaci ubytování na Booking.com, koupi cestovního pojištění nebo nákupu plavek. Celkem s Tipli ušetříte na jediné dovolené i tisíce korun.

Ušetřete za dovolenou - Barcelona

Staňte se členem nákupního klubu Tipli ještě dnes

Přidat se k Tipli je zdarma a k ničemu se nezavazujete. Pouze získáváte odměny z každého nákupu na internetu. Tipli vám navíc přináší hromadu slev a slevových kupónů, které můžete zkombinovat s cashbackem a získáte tak nejlepší cenu.

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář