Kam se vydat na rodinnou last minute dovolenou?

Stále ještě nemáte vybranou dovolenou u moře? Inspirujte se našimi last minute tipy. Vybrali jsme pro vás místa, kde si užijete relax na pláži, aktivní dovolenou, wellness i dostatek zábavy s dětmi.

Last minute dovolená

Itálie

Užijete si moře, lenošení na pláži, výborné jídlo i pití. Příznivci aktivního odpočinku a milovníci památek si také přijdou na své. Pro děti jsou připraveny animační programy. Nemusí jít jen o tradiční Bibione, nádherná letoviska jsou po celé Itálii. V rámci dovolené na poslední chvíli sežene ubytování i za pár stovek na osobu. Ve vybraných apartmánech si můžete půjčit i kolo nebo vyrazit na bruslích.

Chorvatsko

Okouzlující krása chorvatského pobřeží i přírody a možnost se běžně domluvit je velkým lákadlem. Můžete využít i nabídku výletů za poznáním, užít si potápění i chvíle u moře. Chorvatsko je pro Čechy stále top destinací a last minute nabízí spoustu cenově velmi zajímavých zájezdů, třeba do oblasti Střední Dalmácie, která i v současné době patří k těm nejkrásnějším v Evropě. Pro děti jsou opět připraveny animační týmy. Krásné pláže, koupání v průzračných vodách, hřejivé slunce a přímořská letoviska vám umožní užít si dovolenou za skvělou cenu.

Francie

Francie je stále jednou z nejnavštěvovanějších zemí světa. Turisty láká jako centrum kultury, historických památek, umění, proslulé módy s možností nákupů a vynikající gastronomie. Francouzské pobřeží a dlouhé pláže nabízí skvělé místo k odpočinku. Podívejte se do Provance nebo na Azurové pobřeží a v rámci last minute zažijte nestárnoucí půvaby malebné Francie provoněné všudypřítomnou levandulí.

Maďarsko

Maďarsko nabízí vynikající lázně, wellness i SPA a pro děti Aquaparky s tobogány. Prvotřídní služby si užijete naplno. Maďarsko je vzdálené pár hodin jízdy a nabízí jedinečný poměr ceny a kvality. Užijete si i vynikající lahůdky z výtečné maďarské kuchyně. V Maďarsku si v rámci last minute dopřejte zasloužený odpočinek a péči na té nejvyšší úrovni.

Autor článku: Nejkufry.cz – cestovní kufry a tašky

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář