Kam na prodloužený víkend s partnerem?

Rádi byste si s partnerem dopřáli hezký zimní prodloužený víkend? Inspiraci, kam mezi svátky vyrazit, můžete hledat na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky.

Romantický výlet

Kam utéct před vánočním shonem?

Velmi oblíbené jsou mezi páry především víkendové pobyty pro dva. Díky nimž si mohou dvojice užít jeden druhého i zapomenout na každodenní starosti a užívat si v danou chvíli zasloužené relaxace. Prodloužený víkend můžete vyplnit výletem na místa, kam se rádi již několik let vracíte nebo kam jste chtěli již dávno zavítat. V okolí hotelu s wellnessem pro dvajistě najdete celou řadu tipů na výlety. Víkend však můžete strávit také v hotelu a nechat se hýčkat nejrůznějšími wellness službami. Jako v pohádce si budete připadat během wellness noci na zámku. Nedaleko Prahy se nachází kouzelně vypadající zrekonstruovaný novogotický čtyřhvězdičkový zámecký hotel Chateau St. Havel. Zámek je obklopen anglickým parkem, který zve k romantické procházce. Nové síly můžete nabrat v sauně či whirlpool. Líbit se Vám bude rovněž projížďka po řece Vltavě, wellness víkend v Jizerských horách nebo pivní koupel s masáží.

Romantický víkend jako vánoční překvapení

Pokud byste ráda překvapila Vašeho partnera hezkým vánočním dárkem pod stromečkem, rozhodně si nezapomeňte prohlédnout také kategorii romantické pobyty pro dva. Vouchery můžete koupit zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/. Zde totiž můžete najít dárek, kterým Vaší drahé polovičce dáte najevo, jak moc pro Vás znamená. Společné chvíle si můžete zpestřit například víkendem v pivovaru Černý orel, luxusní nocí v Žižkovské věži nebo relaxací v římských lázních pro dva. Milovníkům přírody by neměla uniknout nabídka na romantickou noc v korunách stromů.

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář