Haló, haló vysokoškoláci – láká vás Amerika? A co takhle zadarmo?

Přihlaste se do soutěže Smaller Earth a vyhrajte letní pobyt v USA zdarma. I pokud si nevyberete z žádné varianty programů Work and Travel, čeká na vás alternativní výhra ve formě zpáteční letenky z Prahy do New York City!

Léto v Americe

Díky kulturně-výměnným programům v USA máte možnost zažít jedinečnou atmosféru Spojených států, potkat jedny z nejvíce přátelských lidí na světě a podívat se na přírodní i urbanistické klenoty planety Země. Poznejte na vlastní kůži věci, co znáte z filmů a užijte si vlastní dobrodružství ve velkoměstech či po cestách prériemi a národními parky. Podívat se jako turista do Ameriky není levná záležitost, ale díky naší soutěži nejenom že ušetříte, ale vyhrajete dokonce celé tři měsíce „tam za velkou louží“.

SmallEarthCo pro výhru ultimátního letního dobrodružství musíte udělat? Napište esej v anglickém jazyce o tom, jak by ta vaše cesta vypadala! Pozvěte nás do vašich snů a představ o Americe a my vám je splníme. Pošlete nám 1-2 normostrany textu na téma „Proč chci vyjet do USA“. Těšíme se na jedinečné texty plné originality. Právě váš text se může proměnit ve výhru letenky do země, kde „anything is possible“!

Soutěž najdete zde: http://www.smallerearth.com/cz/soutez/

Vyšperkované texty posílejte na naší emailovou adresu czech@smallerearth.com ve formátu PDF. Do předmětu emailu uveďte „Soutěž o vysněné léto v USA“. Soutěž je určena pro studenty vysokých škol a vyšších odborných škol. Vaše příběhy přijímáme od 1. října 2016 do 31. prosince 2016 do 23:59 hodin a nezapomeňte, že text je potřeba poslat v anglickém jazyce. Autor nejlepšího textu bude vyhlášen 9. ledna 2017 a jeho fotka bude zveřejněna na webových stránkách Smaller Earth. Hodně štěstí a těšíme se na vaši tvořivost!

Kdo jsme a co děláme? Zaštiťujeme studentům VŠ a VOŠ kulturně výměnné a pracovní výjezdy do zahraničí a naší specialitou jsou letní pobyty ve Spojených státech amerických. Naši účastníci zažívají léta plná dobrodružství a zábavy na letních dětských táborech v mezinárodních partách. Druhou variantou je práce v nádherných hotelových resortech, v nichž si studenti z celého světa vydělávají na plnění svých snů. I vy můžete být součástí mladých cestovatelů a navštívit Ameriku už v létě 2017. Více o našich programech se dozvíte na www.smallerearth.com.

 

Andrea Mocmannová

Soutěž o práci v USA

Líbí se vám článek? Doporučte jej přátelům:

Přidat komentář